همه چیز در باره ی همه چی!
آموزش هک و کامپیوتر/ماشین ها/دانلود موزیک/و...

بازدید : مرتبه
تاریخ : 1388/12/22

چگونه آگهی‌های تبلیغاتی را نمایش دهیم؟

برای اداره کردن سایت به پول نیاز دارید و آگهی‌های تبلیغاتی در این زمینه به شما کمک می‌کنند، این آگهی‌ها که در بالای صفحه قرار می‌گیرند، کالاها و خدمات را معرفی می‌کنند. FrontPage به شما امکان می‌دهد تا چند آگهی را پشت سرهم و بصورتی که مشخص می‌کنید نمایش دهید. قبل از شروع این کار عملی، ابتدا باید تصاویر آگهی را ایجاد کنید. بهتر است که تمام این تصاویر به یک اندازه باشند. این کار عملی شرح می‌دهد که چگونه به FrontPage بگویید آگهی‌ها را نمایش دهد.

 نقطه درج را انتخاب کنید  

 

چگونه آگهی‌های تبلیغاتی را نمایش دهیم؟

روی قسمتی از صفحه که می‌خواهید آگهی قرار گیرد کلیک کنید. این آگهی‌ها معمولاً در بالای صفحه قرار می‌گیرند.

   

 خصوصیات آگهی را تنظیم کنید  

 

چگونه آگهی‌های تبلیغاتی را نمایش دهیم؟

از منوی Insert ، گزینه Web Component را انتخاب کنید. از لیست Component type ، گزینه Dynamic Effects و از لیست Choose an effect گزینه Banner Ad Manager را انتخاب کنید. روی Finish کلیک کنید تا کادر محاوره‌ای Banner Ad Manager Properties باز شود.

   

 طول و عرض را تعیین کنید  

 

چگونه آگهی‌های تبلیغاتی را نمایش دهیم؟

طول و عرض تصویر آگهی را در فیلدهای Width و Height تایپ کنید. اندازه معمول برای یک آگهی 60 × 468 (پیکسل) است. اگر بخواهید اندازه تصویر را تغییر دهید، به کار عملی 7 «چگونه اندازه تصاویر را تغییر دهیم و آنها را بازسازی کنیم» در بخش 5 «کار با تصاویر گرافیکی» مراجعه کنید.

 

 اضافه کردن تصاویر  

 

چگونه آگهی‌های تبلیغاتی را نمایش دهیم؟

روی Add کلیک کنید تا کادر محاوره‌ای Add Picture for Banner Ad باز شود. اگر لازم است از لیست Look in برای پیدا کردن فایل تصویر مورد نظر استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وارد کردن تصاویر به کار عملی 1 «چگونه یک تصویر را وارد کنیم» در بخش 5 مراجعه کنید. یکی از آگهی‌ها را انتخاب کنید و روی Open کلیک کنید. این مرحله را برای تصاویر بعدی هم تکرار کنید.

   

 انتخاب جلوه  

 

چگونه آگهی‌های تبلیغاتی را نمایش دهیم؟

از لیست Transition effect، جلوه‌ای که موقع تغییر کردن آگهی‌ها استفاده می‌شود را انتخاب کنید. اگر هیچ جلوه‌ای را نمی‌خواهید، گزینه None را انتخاب کنید. در فیلد Show each Picture for ، زمان دوام هر آگهی را بر حسب ثانیه مشخص کنید.

   

 تنظیمات را ذخیره و مشاهده کنید  

 

چگونه آگهی‌های تبلیغاتی را نمایش دهیم؟

بعد از انتخاب گزینه‌ها، روی دکمه Ok کلیک کنید تا کادر محاوره‌ای بسته شود. فایل را ذخیره کنید. بعد از منوی File ، گزینه Preview in Browser را انتخاب کنید تا صفحه را در مرورگر داخلی مشاهده کنید (برای مشاهده کردن این جلوه، فقط کلیک کردن روی برگه Preview کافی نیست.)

  

*توجه*

آگهی‌هایی با استفاده از Clip Art

Clip Organizer ، آگهی‌هایی دارد که می‌توانید روی صفحه درج کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد درج کردن Clip art و اضافه کردن متن به تصاویر به بخش 5 « کار با تصاویر گرافیکی» مراجعه کنید.

 

اضافه کردن لینک

با تایپ کردن یک آدرس در کادر Link to در کادر محاوره‌ای Banner Ad Manager Properties می‌توانید این آگهی را به یک صفحه وب لینک کنید. برای پیدا کردن صفحه مورد نظر، روی دکمه Browse کلیک کنید.
طبقه بندی:
ارسال توسط astro
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

Sign by Danasoft - Get Your Free Sign

Google


در کل اینترنت
در این سایت

بهترین کدهای جاوااسکریپت

.picofile.com/sila/Pictures/%D8%A8%D9%86%D8%B1/PayPerClick_12271_1258922435.gif" >